Техніка

На найбільшій виставці сільгосптехніки Agritechnica представлена 51 країна

40 гектарів найбільшої світової виставки сільськогосподарської техніки Agritechnica у німецькому місті Ганновер знову повністю зайняті. 

На стендах присутні понад 2750 учасників з 51 країни, очікується близько 400 тис. відвідувачів, — повідомляє кореспондент AgroTimes з Ганновера.

Виставка Agritechnica проводиться раз на 2 роки і є найбільшим демонстраційним і торговельним майданчиком техніки. Цього року вона триває з 10 до 16 листопада. Тут представлені 366 компаній з Італії, 158 – з Китаю, 113 – з Туреччини, 110 – з Нідерландів, 98 – з Франції, 77 – з Австрії, 64 – з Польщі, 60 – з Великобританії, 58 – з Данії, стільки ж з Індії, 51 – з Іспанії, 50 – з США, 47 – з Фінляндії і 37 – з Канади.

291 заявок на Innovation Award від 148 учасників з 24 країн ілюструють високий рівень інноваційності світового сільськогосподарського машинобудування.

Тут можна побачити концепції і бачення сьогоднішнього і завтрашнього дня в області сільськогосподарської техніки.

Читайте також: Joskin розкрив подробиці роботи системи E-Drive

Інновації в цій техніці можуть допомогти у запобіганні зміни клімату, збереженні біорізноманіття, сталому розвитку і безпеці продуктів харчування.

Організатор виставки — Міжнародна асоціація сільського господарства і продовольства (DLG) наголошує на взаємозв’язку світових агросистем, сировинного товарообігу і локальних агротехнологічних рішень. Для цього на спеціальних експозиціях об’єднані теми захисту навколишнього середовища з високими технологіям, представлені інноваційні концепції для дрібнотоварного сільського господарства, переваги впровадження інноваційної техніки в сільськогосподарські системи. Цифрові компоненти вже стали звичайною справою в сільськогосподарських машинах багатьох виробників. Вони служать не тільки для збільшення продуктивності, але і дозволяють кількісно виміряти стійкість сільськогосподарського виробництва.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!