Техніка

На АГРО-2021 вперше презентували телескопічний навантажувач Massey Ferguson TH 8043

Телескопічний навантажувач Massey Ferguson TH 8043

На виставці АГРО-2021 вперше офіційно презентували найбільший і напотужніший телескопічний навантажувач Massey Ferguson – TH 8043.

Про новинку під час заходу розповів головний спеціаліст по тракторам і телескопічним навантажувачам Massey Ferguson Олексій Сірий.

«Нова машина має всі переваги попередніх моделей (7035 і 7038). Вона найшвидша на ринку. Досягається такий показник завдяки посиленому гідронасосу (190 л/хв). Але найголовніша перевага саме агрегату Massey Ferguson TH 8043, в порівнянні з попередніми навантажувачами, – це можливість працювати з ковшем об’ємом 3,5 м3. За рахунок цього продуктивність машини підвищується близько на 20%. Ця можливість з’явилася завдяки покращеній конструкції стріли, тепер ми маємо Z-подібну форму передньої каретки й збільшення вантажопідйомності гідроциліндрів», – зазначив фахівець.

Massey Ferguson TH 8043

За його словами, телескопічний навантажувач обладнали двигуном Perkins з потужністю 130 к. с. і об’ємом 4,4 л. Також, як і раніше, є можливість регулювати кількість подачі оливи на трансмісію, що дозволяє працювати плавно та повільно, коли це потрібно; регулювати швидкість роботи стріли й добре виконувати більш точні роботи.  

«Максимальна вантажопідйомність Massey Ferguson TH 8043 складає 4,3 т, а максимальна висота підйому – 7,5 м. Також у навантажувачі є система автоматичних паркових гальм, що підвищує рівень безпеки та комфорт під час роботи», – додає Олексій Сірий.

Нагадаємо, на АГРО-2021 вперше презентували трактор Massey Ferguson 5711.