Техніка

На АГРО-2021 вперше презентували трактор Massey Ferguson 5711

Трактор Massey Ferguson 5711

На виставці АГРО-2021 представили довгоочікувану новинку на ринку України – трактор Massey Ferguson 5711 для сімейних господарств потужністю 110 к. с.

Про новинку на виставці АГРО-2021 розповів головний спеціаліст по тракторам і телескопічним навантажувачам Massey Ferguson Олексій Сірий.

«Для нас це стратегічно дуже важливий продукт. Цей трактор своїми габаритами, колісною базою, зокрема, шириною колії, відповідає тим запитам аграріїв, з якими вони не один рік приходили до нас», – зазначив фахівець.

За його словами, основна перевага трактора Massey Ferguson 5711 – це комфорт. Керування майже всіма функціями здійснюється через електроніку. Наприклад, вмикання та вимикання переднього моста, диференціалу, керування глибиною обробітку, опускання й піднімання задньої навіски, зокрема, швидкість цього процесу, регулювання її чутливості відповідно до складності польових умов. Вантажопідйомність задньої навіски складає 4,3 т.

Також комфорт у користуванні трактором підвищили завдяки амортизації кабіни.

«Агрегат здатен виконувати будь-які роботи, зокрема, працювати на просапних культурах, оскільки він ідеально входить у міжряддя. Об’єм двигуна становить 4,4 л, і це вже перевірений двигун, що дуже добре зарекомендував себе на нашому бестселері Massey Ferguson 6713. Також маємо удосконалену трансмісію Dyna-4. Вона забезпечує 4 ступені перемикання передач під навантаженням всередині кожного з чотирьох діапазонів. Трансмісія може працювати і в автоматичному, і в ручному режимах. Потужність гідравліки – 57 л/хв», – додає Олексій Сірий.

Нагадаємо, Massey Ferguson презентував оновлений трактор 8S.245 на АГРО-2021.