Техніка
Головне:
Техніка

Massey Ferguson презентував оновлений трактор 8S.245 на АГРО-2021

Оновлений трактор Massey Ferguson 8S.245

Massey Ferguson, дочірня компанія AGCO, представила вдосконалений трактор 8S.245.

Про агрегат на виставці АГРО-2021 розповів головний спеціаліст з тракторів і телескопічних навантажувачів Massey Ferguson Олексій Сірий.

«Цей трактор є преміум продуктом у лінійці Massey Ferguson. Перше, що ми вдосконалили – це двигун AGCO Power: збільшили крутний момент на 12%. Зокрема, в моделі 8S.245 крутний момент досягається уже за 1000 об/хв і тримається до 1500 об/хв. Друге – змінено систему подачі повітря в двигун. Ми застосували концепцію установки двигуна Protect-U. Вона представляє собою повне розділення відсіку для двигуна та кабіни. Тепер між ними є простір шириною 24 см, а повітря забирається з передньої частини двигуна. Так, точка забору розташована високо й двигун завжди отримує охолоджене й чисте повітря», – зазначає фахівець.

Таким чином покращили систему охолодження повітря двигуна та зменшили шум в кабіні. Зокрема, відзначають, що трактор Massey Ferguson 8S.245 тепер найтихіший на ринку (рівень шуму становить дБ).

Крім того, система кондиціонування стала більш потужною та ефективною, оскільки замінили повітропроводи. До того ж розділення двигуна з кабіною покращило охолодження повітря в кабіні.

Нагадаємо, Massey Ferguson представив універсальний прес-підбирач RB 4160P Protec.

Журнали