Техніка

Mazzotti презентував новий флагманський самохідний обприскувач

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Mazzotti презентував новий флагманський самохідний обприскувач

Mazzotti, дочірня компанія John Deere, розташована в Італії, презентувала компактний високопродуктивний самохідний обприскувач Mazzotti MAF 4080. Він має ширшу колісну базу, що дозволяє транспортувати більший бак на 4 тис. л, зберігаючи при цьому розподіл ваги 50/50, як у менших моделей.

Про це повідомляє Profi.

Флагманську модель оснащено 175-сильним двигуном з нормами викидів Stage V, що забезпечує швидкість до 50 км/год.

Модернізована система рульового управління передбачає автоматичне вирівнювання при перемиканні між режимами двоколісного, чотириколісного і крабового рульового управління. Також покращено зусилля рульового управління. Це дозволяє встановлювати шини більшого діаметра.

У наступному сезоні моделі MAF будуть оснащені системою M-Spray. Перейнята з лінійки причіпних і самохідних обприскувачів John Deere, двоконтурна система розчинів оснащена спеціальним насосом, що працює зі швидкістю 600 л/хв, який заповнює найбільшу модель менш ніж за 7 хв.

Нова серія штанг обприскувачів MK (від 24 до 36 м) виконана з триангульованої тривимірної сталевої конструкції з захищеними трубопроводами з нержавіючої сталі. Автоматичне управління штангою забезпечується системою Norac UC7, яка має датчики гібридного режиму й активне управління центральною рамою.

У стандартній комплектації кабіна забезпечує фільтрацію Cat IV, а станція оператора оснащена модернізованими органами управління підлокітниками й багатофункціональним джойстиком. На вибір пропонується дисплей на 4240 або 4640 дюймів GreenStar, що забезпечує повний контроль над процесом обприскування.

Читайте також: Lemken припиняє виробництво обприскувачів

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями