Техніка
Головне:
Техніка

Massey Ferguson випустив нову серію телескопічних навантажувачів MF TH

Навантажувач MF TH з новою кабіною

Massey Ferguson оголошує про випуск нової серії телескопічних навантажувачів MF TH з повністю новою кабіною та іншими суттєвими змінами, які ще більше підвищують комфорт, зручність роботи і продуктивність.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Модельний ряд починається з напівкомпактного навантажувача MF TH 6030 і закінчується моделлю MF TH.8043, яка має максимальну вантажопідйомність 4300 кг, висоту 7,5 м і може бути оснащена ковшем ємністю 3500 л.

Значні поліпшення гідростатичної трансмісії забезпечують більш плавну роботу серії MF TH. Потужна гідравліка, оснащена пропорційним управлінням, надає оптимальну точність і продуктивність вантажно-розвантажувальних робіт.

«Телескопічні навантажувачі MF TH вже зарекомендували себе завдяки своїм відмінним характеристикам, продуктивності, оглядовості й маневреності. У цих нових моделях представлені найцікавіші розробки за 10 років виробництва MF TH. Це не просто модернізація – це прорив», – відзначив віце-президент і керуючий директор Massey Ferguson по Європі і Близькому Сходу Тьєррі Лотте.

Він додає, що серія MF TH повністю змінилася. Нове покоління забезпечує неперевершений комфорт і додаткову автоматизацію.

«Нова лінійка MF TH не тільки має новий дизайн Massey Ferguson, започаткований у MF 8S, а й суттєві зміни в кабіні, що дозволяють операторам користуватися сучасними, передовими органами управління в тихому, зручному робочому місці. Наш знаменитий важіль MF Power Control, який використовується на всіх тракторах Massey Ferguson, тепер входить в стандартну комплектацію, забезпечуючи чудове управління лівою рукою», – розповідає директор з маркетингу Massey Ferguson EME Франческо Мурра.

Кабіна навантажувачів MF TH

Крім нового сидіння, є також новий джойстик, що дозволяє легко управляти гідравлікою і трансмісією, а новий кольоровий дисплей відображає різну робочу інформацію.

Додаткова автоматика для підвіски стріли, стоянкового гальма, регулювання висоти стріли і управління третіми гідравлічними функціями ще більше полегшує роботу.

Усі моделі оснащені вдосконаленими чотирициліндровими двигунами Tier 3, потужність яких збільшена до 130 к.с. на MF TH 7038 і MF TH 8043, а потужність інших моделей залишається на рівні 100 к.с. Характеристики вантажопідйомності і висоти залишилися незмінними.

Нагадаємо, на АГРО-2021 вперше презентували трактор Massey Ferguson 5711.

Журнали