Техніка

Lozova Machinery випускає агрегат для інжекторного внесення рідких добрив

Агрегат для інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN від Lozova Machinery

Український виробник Lozova Machinery презентує новий напрямок – агрегати інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

SOVEREIGN вносить рідкі добрива в ґрунт у прикореневу зону рослин на глибину 5-6 см. Об’єм баку становить 10 м3, відстань між робочими органами – 250 мм, норма внесення робочого розчину – до 1000 л/га.

Лінійка SOVEREIGN включає машини з шириною захвату 12 м, 15 м, 18 м і максимально 21 м (Lozova Machinery є першим виробником, що випускає інжектор з такою шириною). Разом з тим за максимальної ширини захвату знаряддя у транспортному положенні має габарити 3х4 м.

«Спеціальні ін’єкційні колеса виготовлені з нержавіючої сталі й оснащуються 12 аплікаторами. Твердий сплав нержавіючої сталі і спеціальне гартування сприяють мінімальному зносу голок для ін’єкції.     Потужна рама забезпечує надійне заглиблення голок на різних типах ґрунтів і з різними технологіями обробітку. Впорскування суміші відбувається при зануренні спиці через бічний отвір під тиском. Колеса повторюють рельєф поля, що забезпечує рівномірний розподіл добрив на необхідну глибину по всій площі. Відзначу ще одну перевагу – SOVEREIGN дозволяє диференційовано вносити добрива з автоматичним відключенням ліній у разі перекриття», – розповідає головний конструктор Олексій Гріненко.   

Агрегат для інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN від Lozova Machinery

Крім того, відзначають, що агрегат SOVEREIGN має високий рівень рентабельності, який забезпечується шляхом зменшення загальної кількості проходів і відсутності втрат на випаровування. Також підвищується ефективність внесених добрив завдяки їх більш пролонгованій дії.

Нагадаємо, Lozova Machinery розробила оборотний плуг з максимальною кількістю корпусів.