Техніка

LEMKEN вперше презентував новинку – гібридний культиватор Koralin 9/660 KUA

Гібридний культиватор LEMKEN Koralin 9/660 KUA

Компанія LEMKEN вперше в Україні представила свою новинку – гібридний культиватор Koralin 9/660 KUA на заході «УКАБ. Агротехнології 2021. Центр». Агрегат здійснює супермілкий стерньовий обробіток.

Про це AgroTimes розповів фахівець з підтримки продажів LEMKEN Олександр Киянець.

«Це перший гібридний культиватор, який випустив LEMKEN. Він відрізняється від аналогів, бо призначений обробляти поле так мілко, наскільки це можливо. Його завдання – виконувати лущення стерні з мінімальним впливом на ґрунт, що зменшуватиме випаровування вологи. Саме в такій технології бачить це знаряддя LEMKEN», – зазначає фахівець.

Глибина обробітку знаряддя, за його словами, починається з 2 см. Її достатньо, щоб зруйнувати капіляри в ґрунті та спровокувати проростання падалиці після збору ранніх зернових культур. Максимальна глибина – 15 см.

Фахівець з підтримки продажів LEMKEN Олександр Киянець

«Агрегат оснащений рядом напівсферичних дисків, які встановлюють на наших дискових боронах Heliodor. За ними встановлені стрілчасті лапи DeltaCut, а позаду їх – штригель, що вирівнює ґрунт. Після нього вже можна розміщувати різноманітні котки», – розповідає Олександр Киянець.

Він відзначає, що гібридний культиватор Koralin 9/660 KUA поки що випускається у двох розмірах – з шириною захвату 6,6 м і 8,4 м. Агрегатується він з тракторами від 280 к. с. Утім, фахівець радить використовувати трактори з потужністю 300-310 к. с.

Агрегат доступний для замовлення з початку року. А представлене знаряддя відправляється в демотур Україною.  

Гібридний культиватор LEMKEN Koralin 9/660 KUA