Техніка

Krone та Lemken презентують автономну систему для широкого спектру завдань

Combined Powers
Автономна система Combined Powers від Krone та Lemken

Krone та Lemken представляють автономну систему Combined Powers (Об’єднані сили). Вона складається з привідного агрегату в поєднанні з різними знаряддями. Інноваційне рішення успішно випробували, виконуючи культивацію, оранку, сівбу, а також косіння, ворушіння й валкування кормів.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі Lemken.

У проектуванні привідного агрегату виробники керувалися вимогами до потужності вищезгаданих процесів. Відтак, концепт оснащений дизель-електричним приводом загальною потужністю 230 к. с. Вона передається електрично на ходовий привід і вал відбору потужності. Навісне обладнання з’єднується з привідним пристроєм через триточкову навіску.

Тяговий агрегат оснащений системами датчиків, що контролюють знаряддя та зовнішні умови. Основна увага приділяється безпечному використанню й оптимальному результату роботи. Управління та моніторинг агрегату здійснюється за допомогою мобільних терміналів, а робочі завдання й документація передаються через модуль зв’язку та платформу Agrirouter.

Під час розробки проекту значна увага приділялася можливості застосування у всіх галузях, тому навісне обладнання також керує привідним агрегатом. Зв’язок та взаємодія між ними засновані на багаторічному досвіді роботи з ISOBUS та TIM у компаніях Krone та Lemken, тому можна обмінюватися всією необхідною інформацією без винятку.

Combined Powers

Концепція Combined Powers також компенсує нестачу кваліфікованої робочої сили. Фермер у майбутньому зможе зосередитися на управлінні агрегатом у ролі системного оператора, що забезпечить високий комфорт роботи. Машина може використовуватися цілий рік протягом тривалого терміну експлуатації.

Цього сезону Krone та Lemken продовжать інтенсивні випробування технологічного агрегату в різних умовах спільно з фермерами та підрядниками.

Раніше ми повідомляли, LEMKEN інвестує €18 млн у новий завод з виробництва просапної техніки.