Техніка

Компанія LEMKEN завершила минулий рік із рекордними показниками

LEMKEN

Компанія LEMKEN закінчила минулий фінансовий рік із відчутним приростом обороту на 22%. 446 млн євро – це рекордне досягнення сімейного підприємства, що існує вже 242 роки. Новий рік також розпочався вдало, з великим портфелем замовлень.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії.

«Ми дуже горді цим результатом і вдячні всім нашим співробітникам за їхні визначні старання», – зазначають засновниця Нікола Лемкен і виконавчий директор Ентоні ван дер Лей.

Попри пандемію коронавірусу та проблеми з постачанням матеріалів, чудова командна робота LEMKEN дозволила зберегти на оптимальному рівні обсяги виробництва протягом усього року та відвантажити практично всю замовлену техніку. Загальна чисельність зайнятого у різних країнах світу персоналу компанії зросла до 1697 осіб.

«Особливо добре розвивався бізнес у нашої ще молодої дочірньої компанії Steketee. Під цією маркою пропонуються механічні просапні машини, здатні за допомогою камери розпізнавати окремі рослини, що оптимально допомагає економити засоби захисту рослин», – відзначають у релізі.

У цих складних умовах ринок Німеччини укріпив свої лідерські позиції. За рахунок добрих обсягів продажу рядових сівалок, Lemken компенсувала випадання напряму польових обприскувачів.

Завдяки хорошим тенденціям на всіх зарубіжних ринках, частка експорту зросла до 81%. Особливо визначні показники зростання продемонстрували ринки Канади, США, Океанії та Південної Африки. Минулого року компанія відкрили власний пункт збуту та сервісного обслуговування в США, поблизу міста Де-Мойн, що дозволить краще реагувати на зростаючий попит.

«Щодо поточного 2022 року, з одного боку страждаємо від війни в Україні, не лише в економічному плані, а й, враховуючи наші багаторічні зв’язки з цим важливим аграрним ринком, насамперед у людському, та сподіваємося на максимально швидке закінчення цього конфлікту. З іншого боку, хороший обсяг замовлень від решти ринків збуту, що все ще посилюється високими закупівельними цінами на сільгосппродукцію, дає шанс на те, що нам вдасться пом’якшити цей ризик і зберегти чисельність працівників на виробничих майданчиках. На основі цього компанія LEMKEN розраховує на постійно високий рівень продажів», – зазначають у релізі.

Раніше ми повідомляли, Krone та Lemken презентують автономну систему для широкого спектру завдань.