Техніка

LEMKEN доповнює асортимент плугів Juwel новою легкою моделлю

Плуг LEMKEN Juwel 6

Компанія LEMKEN презентує новий плуг – Juwel 6, що є «молодшим братом» навісних повнооборотних плугів Juwel 7, 8 та 10. Наступного року ця модель з дуже високою легкістю ходу замінить серії EurOpal та VariOpal 5 та 6, що протягом 25 років були вірними супутниками для тих фермерів, які цінують добрі результати роботи та довговічність.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії.

Новий плуг Juwel 6 з діаметром рами 110 мм та висотою рами 80 см доступний на 3-5 борозен.

У виконанні M чотири різні робочі ширини корпусу можуть регулюватися механічно. Juwel 6 M V має безступінчасте гідравлічне регулювання ширини захвату, на вибір можна також додати гідравлічний поворот рами. У поєднанні з комплектом електроніки iQblue Connect його можна перетворити на інтелектуальний плуг з управлінням ISOBUS і підключатися до системи управління сільгосппідприємством.

До базової комплектації входять перевірені часом корпуси Dural. Для відповідності максимальним вимогам до міцності корпусу DuraMaxx виготовляються зі спеціально загартованої сталі. На кам’янистих ґрунтах рекомендується використовувати механічний безперервний захист від перевантажень. Як і на всіх повнооборотних навісних плугах LEMKEN, на борту є система регулювання Optiquick для роботи без бокового відведення.

Плуг LEMKEN Juwel

Усі навісні плуги LEMKEN також оснащені новим колесом балансування, яке можна регулювати по глибині без інструментів за допомогою перфорованої куліси. Гідравлічна амортизація додатково підвищує комфорт роботи та захищає матеріал. За допомогою простого комплекту переобладнання її можна дооснастити в колесо Unirad для руху дорогами загального значення.

Juwel 6 можна агрегатувати з тракторами потужністю від 70 до 130 к. с.

Замовити нове знаряддя в дилера можна буде з березня 2023 року.

Нагадаємо, фахівець надав рекомендації щодо оптимального налаштування плуга.