Техніка

Культиватор Schmotzer отримав три важливі оновлення

Культиватор Schmotzer отримав три важливі оновлення

Відтепер культиватор для міжрядного обробітку Schmotzer Hacktechnik від AMAZONE має три важливі оновлення: нову розсувну раму VR 2, систему камер Smart Vision та систему швидкої заміни ножів RapidoClip.

Про це повідомляє українське представництво компанії-виробника.

Так, рама VR 2, що лінійно зміщується, має компактну конструкцію, переваги якої відчутні при міжрядному обробітку в найважчих умовах (ділянках з бічним нахилом, розворотні смуги тощо). Траєкторія зміщення становить 600 мм.

Більшість машин, які сьогодні поступають на ринок, оснащені системою автоматичного контролю рядів культурних рослин за допомогою рами, що зміщується, та системи камер Smart Vision. Об’єктив камери Smart Vision створює висококонтрастне зображення з роздільною здатністю Full HD. Тим самим здійснюється надійне розпізнавання рядів культурних рослин розміром від 2 x 2 см.

Система камер Smart Vision здійснює точний контроль зміщення положення рами, за рахунок широтно-імпульсної модуляці. Швидкість зміщення рами адаптується відповідно до швидкості руху. Фіксація швидкості здійснюється через радарний сенсор на опорному колесі рами. Управління системою камер відбувається з кабіни трактора, за допомогою терміналу розміром 10 дюймів з високою роздільною здатністю із сенсорним керуванням.

«Дуже важливим показником для культиватора є довговічність робочих ножів та їх гострота леза. Ніж Rapido від Schmotzer, новий RapidoClip складається зі стійки та ріжучої пластини, які з’єднані один з одним пружиним фіксатором. З новою системою RapidoClip кріплення пластини до стійки здійснюється через пружинний важіль RapidoClip, який надійно фіксує ріжучу пластину зі стійкою. Ця система утримує робочий ніж на стійці навіть за найважчих ґрунтових умов», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що сівалка точного висіву від AMAZONE отримала премію FARM MACHINE 2024.