Техніка

Krause Excelerator використовує унікальні ножі Excalibur VT

Krause Excelerator використовує унікальні ножі Excalibur VT

Система вертикального обробітку ґрунту KUHN Krause Excelerator забезпечує високу якість розрізання пожнивних решток, перемішування їх з ґрунтом та підготовки посівного ложа за один прохід, реалізуючи ексклюзивний 4-кроковий процес обробітку.

Про це повідомляє українське представництво компанії-виробника.

Так, справжній вертикальний обробіток гарантує подрібнення решток і перемішування з ґрунтом без руйнування його структури в зоні, критично важливій для висіяного насіння і розвитку коренів проростків.

«Завдяки унікальним ножам Excalibur VT (вертикальний обробіток), розробленим для подрібнення навіть найміцніших пожнивних решток, можна бути впевненим у тому, що в результаті осіннього обробітку за зиму буде досягнуто їх максимальне розкладання. Крім того, під час весняного обробітку ви досягнете своїх цілей у підготовці посівного ложа навіть за значної кількості решток», – йдеться у повідомленні.  

Крім того, сівалка покривних культур KUHN Krause CCX 9000, що застосовується на моделях Excelerator з робочою шириною 11 – 34 дюйми, забезпечує висів покривних культур одночасно з вертикальним обробітком.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Performer Select усуває плужну підошву на глибину до 35 см.