Техніка

Koralin 9 дає змогу зберігати вологу та захищати ґрунт від ерозії

Koralin 9 дає змогу зберігати вологу та захищати ґрунт від ерозії

Гібридний культиватор LEMKEN Koralin 9 захищає ґрунт від ерозії та сприяє його здатності утримувати вологу. Агрегат можна використовувати для стерньового обробітку та передпосівної підготовки ґрунту.

Про це повідомляє ТОВ «Компанія ЛАН».

Завдяки поєднанню різних робочих органів — дисків і лап, можна отримати ідеальне перемішування стерні та інших решток рівномірно по всій поверхні поля на малій глибині обробітку. Внаслідок порушення капілярності ґрунту та низької інтенсивності обробітку, зберігається дорогоцінна волога, яка є важливою під час виконання передпосівного обробітку.

Koralin 9 має три ряди стрільчастих лап з  шириною 380 мм, в горизонтальній позиції – підрізання стерні на малій глибині, робота по всій ширині без пропусків. Оригінальна концепція дотримання глибини за допомогою системи опорних коліс: точне ведення по глибині, дотримання встановленого параметру при змінних умовах на неоднорідному рельєфі. Стрілчасті лапи DeltaCut з покриттям із твердосплавного металу гарантують довгий термін експлуатації та добре врізання в ґрунт;

Крім того, зазначено, що вирізні диски з вертикальним розташуванням створюють нерівну поверхню та запобігають утворенню ущільнення після проходу лап DeltaCut, а секція вертикально встановлених лап облаштована для мілкого підрізання органічної маси.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що ширину захвату EurOpal можна налаштувати гвинтом або гідравлікою.