Техніка
Головне:
Техніка

Комбайн Grimme EVO 280 отримав значне оновлення

Комбайн Grimme EVO 280 отримав значне оновлення

Дворядний бункерний комбайн типу EVO 280 із трьома великими сепараторами та копачами для різних культур, таких як картопля, цибуля та морква, отримав значне оновлення.

Про це повідомляє пресслужба Grimme.

Завдяки NonstopBunker, що може одночасно розварнтажуватися та завантажуватися, комбайн може працювати на довгих полях без зупинки. Виробники підтвердили збільшення продуктивності на 30% порівняно з комбайнами зі стандартним бункером.

На колеса комбайна підведений гідропривід, загальною тягою понад 2,3 т (23000 Н). 

Колеса комбайна розташовані на телескопічній вісі, що забезпечує машині стандартну транспортну ширину 3,0 м, а в полі витягується на 500 мм.

Функція Turbo Clean полегшує операцію очищення транспортерів та сепараторів. 

У оновленому комбайні з новими пакетами комфорту на інспекційному столі доступні регульовані по висоті сходинки для персоналу. Також доступні водонепроникний ящик для зберігання, тримачі для напоїв та 15-літровий бак для миття рук. Завдяки новому освітленню, персонал, що збирає, і водій мають хороший огляд потоку врожаю навіть у темний час доби. 

Відеосистема SmartView забезпечує огляд всієї машини.

Для використання на важких ґрунтах можна використовувати високостійкі пластикові лопатки, що сприяє зменшенню адгезії ґрунту та мінімуму зносу. Подрібнювачі грудки запобігають накопиченню грудки в липких грунтах без каменів.

Читайте також: Grimme оновила картоплезбиральний комбайн Ventor 4150

Журнали