Техніка

Ківш із фрезою для силосу від «А.ТОМ» нарізає якісно та швидко

Компанія «А.ТОМ» пропонує спеціалізований ківш із фрезою для нарізання силосу. Технологічні переваги агрегату забезпечують якісну роботу з кормом, що зберігає його користь.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Серед головних переваг силосного ковша варто виділити ідеальне зрізування будь-яких кормів. Відбирання силосу, сінажу, корнажу, жому, соломи відбувається без надмірного розпушування стінки, а отже – немає потрапляння повітря, самозігрівання та повторної ферментації, розвитку шкідливих мікроорганізмів. Відібрана маса оптимально розпушується, що пришвидшує роботу, подрібнений корм залишається лише перемішати в міксері», – зазначають у статті.

Ківш має оптимальний обсяг — 2 м³, що полегшує розрахунок кількості корму, необхідного для завантаження. Його можна застосовувати як фрезу для вилучення та подрібнення силосної маси, а також як звичайний ківш для вантаження й транспортування сипких кормів як із телескопічними, так і з фронтальними навантажувачами.

«Усю техніку, зокрема й устаткування для силосу, тестують у реальних умовах фермерських господарств із попереднім контролем усіх етапів виробництва. Ще одна перевага – можливість придбання за умовами програми часткової державної компенсації, в рамках якої аграрій може повернути до 40% вартості обладнання», – додають у статті.

Нагадаємо, неправильне обладнання для заготівлі кормів провокує втрати маси до 10%. Раніше повідомлялося, машини для ворушіння зеленої маси підвищують рентабельність ферми.