Техніка

Kernel поповнив свій технопарк завдяки операційному лізингу

Технопарк Kernel

У 2019 році компанія Kernel запустила проект з операційної оренди сільгосптехніки і тоді до роботи стали 15 тракторів. Цьогоріч втілюють новий проект – «Операційний лізинг». Так, виробник вже отримав шість нових тракторів.

Про це повідомляє прес-служба Kernel на своїй Фейсбук-сторінці.

Технопарк Kernel поповнили тракторами John Deere 8R410 та Case IH Magnum 400 AFS Connect. Їхня потужність становить 400+ к. с.

«Техніка, яку ми отримали завдяки операційному лізингу, дозволить у рази якісніше й на кардинально новій швидкості виконувати технологічні операції. Трактори агрегатуються з інноваційними сівалками для швидкісного посіву Horsch Maestro 24.70 SX Liquid та John Deere DB 55 EE. Всі агромашини вже в полях, де невпинно працюють задля досягнення найкращих результатів. Я сподіваюся, що наш досвід дасть поштовх до розвитку довгострокової оренди на ринку України і дозволить залучити до партнерства ще більше брендів», – відзначає керівник комерційного відділу Дивізіону Агробізнес Kernel Ігор Стельмащук.

Нагадаємо, Kernel у ТОП-25 українських лідерів діджиталізації. Раніше повідомлялося, чистий прибуток «Кернел» збільшився у 3,3 рази.