Техніка
Головне:
Техніка

Kernel у ТОП-25 українських лідерів діджиталізації

Компанія Kernel потрапила в ТОП-25 рейтингу підприємств, які спеціалізуються на цифрових продуктах або успішно впроваджують IT-технології у своїй діяльності.

Про це повідомляє прес-служба компанії на своїй Фейсбук-сторінці.

«Ми на перших позиціях в агропромисловому комплексі по інвестиціях у цифрові технології. Наші спеціалісти оцифрували логістику, трейдинг, документообіг у компанії, чим підвищили мобільність співробітників і швидкість прийняття рішень. А наша інноваційна екосистема Digital AgriBusiness стала невід’ємною частиною робочого процесу. Де б ви не знаходились, вже за кілька секунд можна зайти на кожне з наших полів, побачити докладні звіти та аналітику, відео та фото з місцевості», – зазначають у компанії.

Разом з тим відзначають, що робота автоматизується на всіх підприємствах компанії. IT-системи інтегровані між собою та утворюють єдину структуру. Зокрема, в Kernel є зручний єдиний IT-комплекс HR-сервісів і звітності – Employee Data Center.

«Прямо зараз ми продовжуємо оновлювати систему управління бізнес-процесами за допомогою ERP-рішень нового покоління на базі Microsoft Dynamics NAV 2018. Завжди шукаємо нові можливості для розвитку», – додають у компанії.

Нагадаємо, в Kernel придбали нову техніку, що підвищить продуктивність роботи на 30%. Раніше повідомлялося, чистий прибуток Kernel збільшився у 3,3 рази.

Журнали