Техніка
Головне:
Техніка

Канадська компанія розробила систему захисту трактора від COVID-19

Канадська компанія Team Eagle розробила світлодіодну лампу CabCleaner, яка знищує бактерії та COVID-19 в кабіні трактора за допомогою ультрафіолетових променів. Відбувається це протягом трьох хвилин.

Про це повідомляє Аgrarheute.

Зазначають, що світлодіодна лампа CabCleaner має знищити до 99,9% патогенних мікроорганізмів, таких як бактерії та віруси, а також знешкодити збудник COVID-19.

«CabCleaner дезінфікує повітря та поверхні салонів. Для цього всередині трактора до вікна прикріплюється світлодіодний елемент з присоскою довжиною 55 см. CabCleaner підключається до прикурювача (12 або 24 В) або за допомогою адаптера до джерела живлення потужністю 220 В», – йдеться в повідомленні.

CabCleaner вмикається і вимикається ззовні за допомогою пульта дистанційного керування. Дезінфекція салону займає лише 3 хвилини хвилини. Під час процесу в кабіні не можна знаходитись. Тому сигнальна лампа повідомляє про роботу пристрою.

«Експлуатаційний термін CabCleaner складає від 6 000 до 10 000 год. Світлодіод не потребує обслуговування у цей період. Ціна CabCleaner складає €1790», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, трактор з розвернутою кабіною має значно більше можливостей.

Журнали