Техніка
Головне:
Техніка

John Deere оновив причіпні обприскувачі середнього класу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Оновлені причіпні обприскувачі середнього класу R732i та R740i мають підвищений комфорт оператора, більший об’єм резервуара, довшу стрілу, підвищену точність, та зменшене використання хімікатів.

Про це повідомляє Profi.
John Deere вже використав новітні рішення в причіпних обприскувачах серії R900i та самохідних – серії R4100. А зараз ці технології виходять у сегмент обприскувачів середнього класу R700i.

Система PowrSpray розроблена для зменшення часу заповнення, покращення нанесення розпилення та підвищення точності. Вона пропонується зі стрілами від 18,0 до 30,0 м, на машинах R732i (3200 літрів) і R740i (4000 літрів).

Обприскувачі також можуть бути обладнані індивідуальною системою контролю насадок, електронним рішенням, яке дозволяє клієнтам економити до 5% вартості ЗЗР.

Інші функції включають новий багатофункціональний важіль управління та станцію оператора. 

На додаток до стандартних інтегрованих дисплеїв, обприскувачі серії R700i за протоколом ISObus і можуть працювати з дисплеями GreenStar 4240 та 4640 трактора. Як результат, можуть бути використані всі точні агрегати, такі як управління секціями, автоматичне рульове управління AutoTrac та AutoTrac Vision. За допомогою бездротової передачі даних дані додатків можна обмінюватися між машинами та фермерським офісом, або з третіми сторонами.

Обприскувачі також можуть бути обладнані закритою системою подачі, яка дозволяє уникнути контакту оператора із ЗЗР.

Читайте також: Самохідним обприскувачам John Deere 4-ї серії додали потужності й точності

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: