Техніка
Головне:
Техніка

Manitou випустила нові телескопічні навантажувачі NewAg XL

Manitou випустила нові телескопічні навантажувачі NewAg XL

Компанія Manitou представила нові моделі MLT 841 та MLT 1041 телескопічних навантажувачів серії NewAg XL з двигуном Stage V.

Про це повідомляє Agrartechnik.

Ці нові телескопічні навантажувачі MLT 841 та MLT 1041 від Manitou, розроблені для інтенсивної експлуатації, мають вантажопідйомність 4,1 т та висоту підйому 7,60 та 9,65 м.

За словами виробника, нові моделі повинні мати щорічні експлуатаційні витрати, які приблизно на 600 євро нижчі, ніж їх попередники рівня 4. Ця економія стає можливою завдяки спрощенню робіт з технічного обслуговування та подовженню інтервалів заміни гідравлічного масла до 2 тис. годин, а також можливості додаткового доступу до автоматичного змащування та автоматичної функції «Еко-стоп».
Моделі MLT 841 і MLT 1041 приводяться в рух двигуном з рівнем викидів  Stage V, потужністю 141 к.с. і оснащені автоматичною коробкою передач з перемиканням потужності в поєднанні з гідротрансформатором.
Гідравлічний насос подає 200 л/хв. Кабіна маєть рівень шуму 69 дБ (А). Як опція, є пневматично підвішене сидіння водія з інтелектуальним управлінням, яке має зменшити вібрацію на 50% порівняно зі звичайними сидіннями.
Читайте також: Claas оновив серію телескопічних фронтальних навантажувачів Torion

Журнали