Техніка

John Deere «навчив» комбайн сканувати рослинність перед жаткою

John Deere «навчив» комбайн сканувати рослинність перед жаткою

Одну з двох срібних нагород на виставці Agritechnica 2019 компанія John Deere отримала за систему сканування рослинної маси перед жаткою. Це дало змогу значно краще адаптувати швидкість руху комбайна до умов збирання.

Про це повідомляє AgroTimes.

Завдяки новій системі комбайн навчився «дивитись» перед жаткою і оцінювати кількість і стан рослинної маси. Раніше система HarvestSmart реагувала на завантаження ротора, коли рослинна маса вже потрапила всередину. За надто швидкої зміни умов, коли, наприклад, комбайн заїжджав у сильно забур’янену ділянку, ротор міг забитись. Тепер такого не станеться. Система, яка складається з двох пар 3D-камер, встановлених на кабіні, може визначати щільність рослин перед жаткою, а також бачити, чи це стояча або полегла маса.

В комбайн можна завантажити дані з супутникових знімків про розвиток біомаси по конкретному полю. Система може використовувати дані з супутників, або з камер. Також можлива синхронізація обох джерел даних. Таким чином оператор має повний набір функцій, які в значній мірі допомагають оптимізувати та полегшити його роботу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!