Техніка

Презентували новий телескопічний навантажувач середнього класу

JCB
Телескопічний навантажувач JCB Loadall 538-70

Лінійку телескопічних навантажувачів JCB Loadall розширили новою моделлю середнього класу 538-70.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

Модель 538-70 входить до лінійки Loadall Series III, де розміщується між моделями 532-70 та 542-70. Її максимальна вантажопідйомність становить 3800 кг, а висота підйому – 7,1 м.

Відзначають, що за вантажопідйомності від 3000 до 3800 кг продуктивність підйому особливо висока на рівні 4-6 м, що важливо для завантаження зерна у вантажівки та силосу в кормороздавачі. Також залежно від версії машини доступна вантажопідйомність від 2500 до 2750 кг за повної висоти.

Як і всі машини середнього класу в лінійці Loadall, новий 538-70 доступний з чотирма різними трансмісіями, трьома вихідними потужностями та трьома рівнями стандартних функцій і специфікацій.

Стандартне оснащення включає автоматичне вирівнювання коліс під час перемикання між трьома режимами кермового керування та вентилятор охолодження з автоматичним реверсом, що здуває пил і сміття з ґрат повітрозабірника.

Чутлива до навантаження гідравлічна система потужністю 140 л/хв включає регенерацію олії під дією сили тяжіння та швидке опускання стріли, але під повним контролем. Автоматична підвіска стріли Smooth Ride входить у стандартну комплектацію всіх моделей.

Комплексне телематичне рішення LiveLink від JCB також є частиною стандартного пакета й надає вичерпний набір даних про навантажувач, що запобігає виникненню несправностей, забезпечує своєчасне планування обслуговування, показує розташування машини та функції безпеки.

Оператори нового навантажувача 538-70 можуть працювати в удосконаленій кабіні Command Plus з її наднизьким рівнем шуму, чудовим круговим оглядом і оглядом нагору та кермовим управлінням з ефектом пам’яті.

Нагадаємо, JCB представив прототипи машин на водні.