Техніка

JCB представляє найкомпактніший телескопічний навантажувач

JCB представляє модель 514-40 – найкомпактніший сьогодні телескопічний навантажувач з висотою кабіни всього 1,8 м і шириною 1,56 м.

Про це повідомляє видання profi.de.

Новий телескопічний навантажувач JCB 514-40 має висоту кабіни 1,8 м і ширину 1,56 м, що дозволяє працювати в умовах обмеженого простору. Телескопічний навантажувач оснащений трициліндровим дизельним двигуном потужністю 18,4 кВт/24,7 л і робочим об’ємом 1,1 л, що розвиває крутний момент 66,9 Нм. Двигун відповідає стандарту ЄС на викиди забруднюючих речовин рівня 5 і не потребує дизельного фільтра сажі або AdBlue. Гідростатична трансмісія Bosch приводить у дію двоступінчастий двигун Linde і таким чином забезпечує максимальну швидкість руху 15 км/год. На думку JCB, постійний повний привід та керування чотирма колесами завжди повинні забезпечувати високу прохідність бездоріжжям.

Максимальна номінальна вантажопідйомність телескопічного навантажувача становить 1400 кг. Максимальна висота підйому становить 4 м. За повному розмаху можна підняти 525 кг. Порожній телескопічний навантажувач важить 2695 кг і має питому потужність на 17% вищу, ніж у попередньої моделі 516-40. Завдяки невеликій вазі модель 514-40 можна перевозити на автомобільному причепі.

Телескопічний навантажувач оснащений новою легкозмінною рамою. Він може бути оснащений вилкою або ковшем об’ємом 0,41 куб. Навантажувач також оснащений допоміжною гідравлікою подвійної дії, що дає змогу встановлювати додаткове навісне обладнання з додатковими функціями. Що стосується шин, то на вибір пропонується широкий вибір промислових і садових шин.

За даними JCB, кабіна на 20% більше, ніж у 516-40, і на 200 мм ширша, ніж у конкуруючих моделей. Це створює комфортні умови для роботи водія, а велика площа скління забезпечує добрий огляд усіх чотирьох коліс. Розташування ергономічних елементів управління розроблено таким чином, щоб зробити модель 514-40 простою у використанні.

У стандартній комплектації JCB оснащує навантажувач 50-мм тягово-зчіпним пристроєм із 7-контактним роз’ємом, сигналом заднього ходу, ходовими вогнями, запатентованою системою контролю навантаження JCB та системою телематики LiveLink Lite. Опційно доступні світлодіодні робочі фари і жовтий проблисковий маячок.

Нагадаємо, JCB презентував першу в галузі мобільну водневу заправку.