Техніка

ІМК підвищує ефективність виробництва за допомогою сучасної техніки

У компанії ІМК застосовують практично всю нову техніку та вважають, що на підприємстві не має працювати техніка, старша за наймолодшого працівника.

Про це розповідає директор із виробництва компанії ІМК Микола Пилипенко, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Усі зернові сівалки придбали в компанії Horsch. Мінеральні добрива вносимо розкидачами Amazone. Вони забезпечують рівномірне розподілення гранул на поверхні поля і роботу зі змінними нормами за картами-завданнями. Щороку наша компанія купує кілька нових самохідних обприскувачів. Наприклад, минулого сезону придбали обприскувачі John Deere. На наступний сезон плануємо провести тендер, на якому будуть оцінювати якість і функціональні можливості техніки, а також її ціну», – зазначає Микола Пилипенко.

Парк комбайнів підприємства складається з 20 роторних моделей New Holland. Проте цього недостатньо, тому винаймають також додаткову техніку. Утім, вимоги до неї такі ж, як і до власної: це мають бути машини останніх років випуску, з системами картування врожайності, щоб бачити, на яких полях треба покращувати технологію, а де вже досягли максимальної продуктивності.

Нагадаємо, чистий прибуток ІМК зріс на 189%.