Техніка

Horsch обладнав сівалки Maestro новими дозаторами

Horsch успішно впровадив в цьому році для сівалок Maestro новий вакуумний дозатор AirVac. З 2021 року портфель продуктів компанії доповнять машини з новим типом дозатора надлишкового тиску  – AirSpeed, який зараз проходить останній етап виробничих випробувань.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Дозатори відмінно себе показали як з технічного, так і з агрономічного боку. Клієнтам дуже імпонує точність дозування і якість загортання насіння новими машинами. Підкуповує і експлуатаційний комфорт: тут взагалі відсутнє регулювання скидача насіння, а перехід з однієї культури на іншу досить простий. Маючи в своєму розпорядженні два різних типи дозаторів (вакуумний і надлишкового тиску), Horsch на сьогоднішні являється визнаним законодавцем мод в сегменті машин для пунктирного посіву і пропонує клієнтам весь спектр індивідуальних рішень для найбільш специфічних умов.

До слова, деякі з побажань клієнтів будуть втілені вже в машинах випуску 2021 року, старт виробництва яких розпочнеться восени цього року.

Наступного року з’явиться відразу ціла серія новинок. Внаслідок використання нового дозатора AirSpeed, ​​модельний ряд Maestro SW буде поділений на дві категорії: SV з дозатором AirVac (V) і SX з дозатором AirSpeed ​​(X). Робоча ширина машин буде від 9 до 18 м з 12-36 рядами. З Maestro 24.70 / 75 і 36.45 / 50 буде, як і раніше, пропонуватися центральний двокамерний бункер з 7000 л для добрив і 2000 л для насіння з подачею насіння «на вимогу».

Для менших машин, з робочою шириною 9 – 12 м, буде пропонуватися нова конструкція двохсекційного бункера загальним обсягом 8000 л. Тут також буде

використана система Main-Tank Supply (MTS) для пневматичної подачі насіння до кожної висіваючою секції. Центральний бункер в поєднанні з великою робочою шириною машин дозволяє на практиці домагатися значного підвищення продуктивності посіву.

У машин з шириною захвату до 6 м збережеться компактний дизайн моделей Maestro CV і CX. Продумана ергономіка і використання перевірених часом компонентів HORSCH, забезпечують високий рівень контролю та комфорту керування машинами. Для моделей CV/CX також заплановані подальші додаткові опції.

Читайте також:Horsch презентував нові сівалки Taro HD і SL