Техніка

HF Agro запустила виробництво нових дискових борін GEKON

HF Agro
Дискова борона GEKON від HF Agro

Компанія HF Agro запустила виробництво нової лінійки – серії дискових борін GEKON. Зараз лінійка представлена ​​агрегатами з шириною захвату 3, 5 та 6 м.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Технічні та експлуатаційні переваги дискових борін GEKON дозволяють фермерам швидко та якісно обробляти поля, економити час і ресурси на технічному обслуговуванні. Крім цього, завдяки зручній і багатофункціональній конструкції кожен аграрій може налаштувати роботу техніки відповідно до власних вимог у ґрунтообробітку.

Дискові борони GEKON сконструйовані таким чином, щоб максимально зменшити вплив людського фактора: скрізь, де можливо, упроваджено автоматичне регулювання та блокування.

Система копіювання рельєфу рівномірно розподіляє вагу машини по всій ширині захвату, що дозволяє витримувати задану глибину обробітку. А додатковий тиск на краях напіврам забезпечують гумові демпфери. Тобто, GEKON також вирівнює поверхню поля.

Ущільнення підвищеної герметичності в підшипникових вузлах та надійні підшипники ковзання у всіх шарнірних з’єднаннях не вимагають обслуговування та змащування протягом усього терміну експлуатації.

Робочі органи дискових борін GEKON розміщені на ресорній стійці. Така конструкція гарантує захист підшипникового вузла та якість обробітку. А ще це зменшує тяговий опір техніки, тому трактор споживає менше пального.

Дискові борони GEKON мають коток великого діаметра (500 мм) без центральної осі. Додатковий робочий орган забезпечує прохід машини на заданій глибині навіть на легкому ґрунті. А конструкція без центральної осі виключає забивання котка, попри дуже вологий ґрунт.

Завдяки практичній конструкції техніка має транспортну ширину 3 м, що відповідає європейським стандартам.

Додатковою перевагою є можливість трансформації напівпричіпних борін у навісні. Система навішування в GEKON адаптована до 2-ї та 3-ї категорії триточкового навішування та комплектується всіма необхідними компонентами.

Нагадаємо, HF Agro виступає офіційним дилером і представником LEHNER в Україні.