Техніка

HF Agro посилює присутність на ринку європейських країн

Дискова борона GEKON-5

23-25 ​​вересня 2022 року компанія HF Agro успішно дебютувала на міжнародній виставці AGRO SHOW, що проходила у м. Беднари (Польща). Для компанії це стало знаковою подією – на виставці продемонстрували першу дискову борону GEKON-5, зібрану в Польщі.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

Дискова борона GEKON-5 з гідравлічним складанням – це міцна та надійна машина для багаторічної експлуатації.

«Ми створили прогресивне обладнання й це оцінили відвідувачі виставки. У результаті підписали низку угод про розширення ринку з польськими та словацькими компаніями», – прокоментував генеральний директор HF Agro Роман Гіршфельд.

Наприклад, HF Agro підписала договір із польським дилером «TECHNOPOL AGRO», який тепер представляє інтереси виробника у Польщі.

«Хочу додати, що дилери з інших країн також цікавляться нашою продукцією й зараз ми обговорюємо умови співпраці. Такий високий інтерес спонукає нас до участі в інших спеціалізованих заходах, тобто, це не остання демонстрація машини цього року», – зазначив Роман Гіршфельд.

Дискова борона GEKON доступна з різною робочою шириною – 3, 4 та 5 м. Знаряддя не потребує обслуговування: всі шарнірні з’єднання надійно захищені й не вимагають мастила протягом усього періоду експлуатації. Агрегат виконує якісне мульчування пожнивних решток і перешкоджає утворенню ущільнених шарів ґрунту. А завдяки гідравлічній системі скорочується непродуктивний час оператора під час роботи з машиною.

Раніше ми повідомляли, HF Agro запуcтила виробництво в Польщі.

Нагадаємо, HF Agro виготовляє високопродуктивні жниварки для збирання соняшнику.