Техніка

HF Agro експортує дискові борони GEKON у Північну Америку

Компанія HF Agro розпочала експорт дискових борін GEKON у Північну Америку. Виробник відправив за океан, а саме в Канаду в провінцію Онтаріо, дискові борони GEKON з шириною захвата 3 та 5 м. 

Про це повідомляє прес-служба виробника.

«Ми налагодили активні продажі на українському та європейському ринках. А тепер компанія HF Agro виходить на новий рівень, адже виконала перші експортні контракти в Канаду. Постачання на інший материк – це вже зовсім інші логістичні та економічні масштаби. І говорить про те, що лінійка дискових борін GEKON затребувана та визнана не тільки в Європі, а й за океаном», – відзначив Президент HF Agro Роман Гіршфельд.

Серія дискових борін GEKON стала флагманом бренду HF Agro. Техніка відрізняється зручними налаштуваннями та не потребує обслуговування. Автоматичне стопоріння машини в транспортному положенні та система розкладання з гідравлічним захистом значно спрощує експлуатацію техніки. GEKON забезпечує інтенсивне перемішування ґрунту та рослинної маси на глибину до 15 см, працює з максимальною швидкістю 20 км/год і легко впорається з роботою навіть в екстремальних умовах.

Канадські фермери використовують методи збереження ґрунту, щоб захистити свої землі, тому й вимоги до техніки та якості обробітку в них високі. Дискова борона GEKON рівномірно по всій поверхні поля подрібнює ґрунт і рослинні залишки в необхідній кількості та перемішує їх, зберігаючи необхідний водний, повітряний і поживний режими ґрунту.

Нагадаємо, HF Agro випустить на ринок нову лінійку шлейфових борін.