Техніка

Глибокорозпушувачі TERRALAND задовольнять потреби будь-якого аграрія

TERRALAND
Глибокорозпушувач TERRALAND від BEDNAR

Глибоке розпушування ґрунту протягом останніх років набуває все більшої актуальності. Чеська компанія BEDNAR розробила ефективний агрегат для виконання цієї операції – TERRALAND. Він вирізняється високою якістю та вигідною ціною.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії BEDNAR.

Одними з головних властивостей глибокорозпушувачів TERRALAND є використання надійних матеріалів під час виготовлення агрегатів і продуманість конструкції є: рама знаряддя зроблена з високоміцної сталі ALFORM; за потреби клієнт може змінювати кількість лап агрегату.

TERRALAND

Виробник пропонує 22 моделі агрегатів з робочою шириною від 3 до 6,4 м, що працюють із тракторами потужністю від 150 до 620 к. с.

Продуктова лінійка має класичні навісні глибокорозпушувачі:

  • TN-M – менші глибокорозпушувачі (менший кліренс агрегату, простіша рама), що обробляють ґрунт на глибину до 55 см;
  • TN-D – потужніші агрегати з максимальною глибиною роботи до 65 см: на кожну стійку – два ребра жорсткості.

Останнім досягненням розробників є агрегат TERRALAND TN_PROFI. Машина доповнена двома рядами самоочисних Cutter-дисків, що вже після першого проходу забезпечують гарну структуру ґрунту для висіву.

Агрегати відзначаються низькими витратами пального завдяки конструкції робочої стійки. Вона має три кути атаки: перший кут забезпечує руйнування плужної підошви, другий і третій – ретельне змішування ґрунту. Компанія пропонує стійки двох типів: Active-Mix, що інтенсивно рихлить ґрунт та змішує рослинні залишки, а також Zero-Mix, що забезпечує порушення ущільнених шарів та аерацію ґрунтового профілю, але без активного перемішування.

Контроль глибини обробітку виконується гідравлічно за допомогою опорних котків.

Останньою розробкою компанії в напрямку збільшення ресурсу робочих органів є крила й долота серії LONG-LIFE, що забезпечують напрацювання більше 3 тис. га.

На всій техніці компанії встановлений подвійний шпоровий коток, що гарантує чудове подрібнення та ущільнення. Його особливістю є самоцентруючі підшипники, що не потребують обслуговування.

Крім того, компанія BEDNAR пропонує системи для внесення мінеральних добрив, зокрема, причіпні бункери FERTI-CART чи COMBO SYSTEM. Їх можна агрегатувати не тільки з глибокорозпушувачами, а й з іншою ґрунтообробною технікою чи сівалками.

Раніше ми повідомляли, чому глибоке розпушування ґрунту краще за оранку.