Техніка

FIELD MANAGER надає нові можливості для точного обприскування

xarvio Digital Farming Solutions та John Deere допоможуть європейським фермерам оптимізувати виробництво та знизити вплив на довкілля. Співпраця компаній поєднує передові технології обприскування з платформою цифрового сільського господарства xarvio.

Про це повідомляє прес-служба BASF Digital Farming.

Клієнти John Deere, які використовують xarvio FIELD MANAGER Premium, можуть створювати карти внесення зі змінною нормою (VRA) для сівби на конкретних полях, внесення добрив і захисту рослин. Карти VRA засновані на супутникових сезонних зображеннях біомаси, 25-річному агрономічному моделюванні та сумісні з Операційним центром John Deere та дисплеями John Deere.

В Операційному центрі фермер може заздалегідь спланувати майбутні операції з обприскування, задавши відповідні налаштування, включаючи продукти для внесення та інформацію про суміш у баку, й призначивши їх конкретним полям.

Доступ до цифрової платформи xarvio також дозволяє клієнтам John Deere користуватися перевагами автоматизованого рішення інтелектуального землеробства, в якому використовуються перевірені моделі рослин і живі агрономічні алгоритми для надання чітких рекомендацій щодо управління окремими полями та ділянками. Алгоритми платформи аналізують безліч вхідних даних, включаючи історичну агрономічну інформацію, сезонні ризики, дані про погоду та супутникові зображення біомаси, щоб забезпечити своєчасну та точну інформацію про стадії росту рослин, їх здоров’я та можливі загрози.

Раніше повідомлялося, FIELD MANAGER розширює можливості підключення до метеостанцій.