Техніка
Головне:
Техніка

Fendt Momentum Crop Tour - 2021 стартував на Digital Field

Корпорація AGCO оголосила про початок в Україні Fendt Momentum Crop Tour – 2021. Географія демонстраційних проєктів цьогоріч охопить усі ґрунтово-кліматичні зони нашої країни.

Про це під час офіційної презентації, що відбулася на Digital Field, розповів Антон Костирко, директор із маркетингу корпорації AGCO у Східній Європі. 

«Існує такий постулат, що сівалка, яка ідеально сіє кукурудзу, не обов’язково так само ідеально впорається на інших культурах, – зауважив він. – Але ми робимо наші демонстраційні проєкти, щоб зламати ці стереотипи і показати, що техніка може задовольняти будь-які запити аграріїв».

Новація цьогорічного Fendt Momentum Crop Tour розширення спектру культур: посіють і кукурудзу, й соняшник. Цього тижня до Київської й Тернопільської областей, де Crop Tour уже стартував, долучається Херсонська область, а трохи згодом і Сумська.

На полі Digital Field журналісти мали змогу побачити роботу 16-рядної сівалки Fendt Momentum з новим трактором Fendt 900 Vario. Було посіяно гібрид соняшника Білопа КЛП від KWS Ukraine з одночасним внесенням рідких азотних добрив Binfield. За умовами дослідження, сівбу виконано з різними технічними параметрами – глибиною, швидкістю ходу й притискним зусиллям.

«По глибині і притискному зусиллю досліди відбудуться в тому самому форматі, що й по кукурудзі, – зазначив Сергій Лук’янець, продакт-менеджер Fendt & Valtra у Східній Європі. – Утім, якщо по кукурудзі ми були впевнені в якісному висіві на швидкості 12, 15 і 18 км/год, то із соняшником, за рекомендаціями виробника, працюватимемо на швидкості 10, 12 і 15 км/год. А потім восени подивимося, що з цього всього вийшло».

Нагадаємо, за результатами минулорічного Fendt Momentum Crop Tour, фахівці отримали конкретні розрахунки безпосереднього впливу коректних технічних параметрів під час сівби на врожайність кукурудзи.

Журнали