Техніка
Головне:
Техніка

«Екотера» відзначає універсальність дискової борони Rubin 10

Дискова борона Rubin 10 від LEMKEN

У господарстві «Екотера» восени придбали дискову борону Rubin 10 з шириною захвату 7 м. У ході проведення операцій відзначили гарну якість роботи агрегату і по сухому, і по вологому ґрунту, зокрема, й на нерівних ділянках поля.

Про це AgroTimes розповів власник ТОВ «Екотера» Давід Ожюм’є (Хмельницька обл.).

«Під час передпосівного обробітку буває дуже сухо, зокрема, два останніх роки було досить проблематично сіяти пшеницю. А дискова борона Rubin 10 має міцну та надійну конструкцію, завдяки чому агрегат добре заходить у суху землю. Агрегатуємо її з гусеничним трактором Case IH 380, що має потужність від 380 до 430 к. с.», – зазначає власник господарства.

Дискова борона Rubin 10

За його словами, з Rubin 10 виконували операції на зиму, щоб завчасно підготувати землю до сівби. Працювали бороною на глибину майже 17 см за швидкості 10–12 км/год. Тоді вона чудово себе показала й по вологому ґрунту: місця між дисками та коток взагалі не забивалися, навіть по соняшнику і кукурудзі не було труднощів в обробітку.

Диски борони Rubin 10

«Великий плюс цієї борони — ії диски. Вони в ряді розходяться з центра. Завдяки такій конструкції дуже рівномірно перемішується ґрунт. Для нас це особливо актуально, бо маємо нерівне поле, і звичайні борони відкидали землю, а на ямах уже не могли її дістати. А Rubin 10 добре працює й на заглиблених ділянках поля. Разом із тим чудово розпушує ґрунт. Крім того, передні опорні колеса з рамою унеможливлюють «розгойдування» борони та полегшують роботу на схилах», – додає Давід Ожюм’є.

Дискова борона Rubin 10

Нагадаємо, LEMKEN випускає нові агрегати та вдосконалює наявні. Раніше повідомлялося, дискова борона Rubin 10 чудово працює по вологому ґрунті.

Журнали