Техніка

Ефективність роботи сільгоспмашин підвищить точний RTK-сигнал

Для покращення роботи всієї техніки потрібен точний сигнал, що підвищує ефективність керування різними процесами.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Мережа станцій RTK+ від CASE IH дозволяє досягати точності позиціонування кожної машини до 1,5 см. З цією точністю можна виконувати автоматичне водіння, обприскування, розкидання добрив, обробіток ґрунту, картування врожайності, прокладання дренажів, планування, сівбу й роботу за технологією strip-till.

Для кожного користувача доступний портал, на якому можна перевірити роботу базових станцій RTK+, стан машини й статус її приєднання до мережі. Також портал зберігає історичну інформацію для клієнта про переміщення машини, її швидкість і статус корекції. Завдяки цьому користувач може згенерувати звіт руху машини з історією її переміщення та вказаними параметрами. Усе це здійснюється в режимі реального часу.

Для ще більшої зручності користування мережею було розроблено мобільний додаток, доступний на IOS та Android. У ньому можна оглядати базові станції та машини, що працюють у мережі, а також створювати геозони (дозволених і недозволених меж пересування), налаштовувати робочий час для машини з подальшим сповіщенням про порушення встановлених параметрів. Це дозволяє відстежувати роботу операторів і зменшувати непродуктивні витрати ТМЦ та моторесурсу.

Нагадаємо, телематичні рішення зменшують простій машин у середньому на 30%.