Дрони Intrac обробляють до 2 га за 10 хвилин у сезон злив

«Наші електричні дрони здатні працювати до 8 годин безперервно навіть у важких умовах. Вони дозволяють економити до 70% води і до 30% засобів захисту рослин», – розповів Даніель Ормігос з «Intrac Geosystems S.L.» на Infoagro 2025.
Про це повідомляє Fresh Plaza.
За його словами, компанія пропонує дві моделі дронів: «Одна з них має об’єм бака 50 л рідких добрив і 70 кг твердих, інша – 70 л рідких і до 100 кг твердих добрив».
Випробування цих дронів проводили на цитрусових, томатах, оливках, мигдалі та кісточкових. «Дрони можуть обробити від 1 до 2 га за 10 хвилин. Їхні акумулятори заряджаються лише за 8 хвилин за допомогою генератора», – пояснив Даніель.
Він також навів приклад застосування у Галісії: «У Галісії наші дрони врятували врожай картоплі під час злив, коли жодна інша техніка не могла зайти на перезволожені поля». Також він додав, що «найбільший виробник томатів у Португалії вже активно застосовує ці дрони».
Ще одна перевага – вартість. «Ці дрони коштують від 20 до 25 тис. євро, тоді як традиційні обприскувачі – від 60 до 80 тис. євро», – підкреслив Даніель.
«Ми також надаємо післяпродажне обслуговування по всій Європі. Технології вже готові – тепер потрібні зміни в законодавстві, щоб повністю розкрити їхній потенціал», – підсумував він.
Читайте також: На тракторному заводі Ursus тепер робитимуть ще й дрони