Техніка

DroneUA представила свої інновації за «УКАБ Агротехнології 2021. Центр»

DroneUA на «УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР»

DroneUA взяла участь у наймасштабнішій одноденній польовій події цього літа, що відбулася 28 липня в селищі Велика Олександрівка Київської області «УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Наземний XAG R150

У рамках події відбулася практична демонстрація одразу двох агродронів XAG XP2020, що першими в Україні показали конкурентну наземним обприскувачам продуктивність і підтвердили заявлену виробником ефективність до 18 га/год.

Також учасники «УКАБ Агротехнології 2021. Центр» особисто ознайомилися з роботою ексклюзивної роботизованої платформи XAG R150. Цей наземний дрон вирізняється універсальністю, простотою управління та можливістю обприскування навіть дерев.

Крім цього, DroneUA представила миттєвий сканер Agrocares, який дає змогу здійснювати аналіз ґрунту безпосередньо під час роботи в полі менш ніж за 10 хв, а також обладнання одного з найвисокотехнологічніших брендів Китаю EcoFlow.

Портативні електростанції EcoFlow забезпечують надійне електроживлення для різних сфер застосування й повністю безпечні для використання.

Нагадаємо, DroneUA запрошує на стажування.