Техніка
Головне:
Техніка

DroneUA вдосконалюватиме енергоспоживання у рамках співпраці з компанією EcoFlow

Продукти EcoFlow

DroneUA починає співпрацю з одним з найвисокотехнологічніших брендів Китаю – EcoFlow. Компанія займається виробництвом портативних електростанцій для споживчого та професійного користування і прагне поширити портативні, чисті й надійні джерела електроенергії шляхом заміни традиційного газогенератора і відкриттям нового способу доступу до енергії в світі.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA.

«Для нас EcoFlow – один з найбільш динамічних гравців серед китайських IT-компаній. Це підприємство, яке трансформує галузь і створює абсолютно нові ринки. Разом ми хочемо створити нові тенденції енергонезалежного споживання, коли генерації й збереження електроенергії будуть зосереджені по окремих господарствах та навіть виробничих підприємствах», – коментує початок співпраці співзасновник DroneUA Валерій Яковенко.

Лінійка продуктів EcoFlow включає в себе потужну генераторну станцію DELTA і універсальну модульну серію RIVER, які забезпечують надійне електроживлення для різних сфер застосування. Вони працюють на літій-іонному акумуляторному генераторі, основними перевагами якого є:

  • відсутність палива, диму, шуму;
  • не потребують обслуговування;
  • зберігають енергію;
  • на 30% дешевші звичайних інверторних бензинових генераторів.

Нагадаємо, DroneUA пропонує комплексний підхід у впровадженні безпілотних технологій.

Журнали