Техніка

DEUTZ купує крупного виробника генераторів 

DEUTZ купує крупного виробника генераторів 

DEUTZ купує 100% акцій одного з провідних американських виробників генераторних установок Blue Star Power Systems.

Про це повідомляє пресслужба компанії DEUTZ.

Пояснюють, що таке рішення для DEUTZ є важливим кроком перетворення компанії з виробника компонентів до постачальника рішень. Двигуни DEUTZ давно використовуються в генераторних установках, і зараз компанія закладає основи для пропозиції комплексних рішень для місцевого виробництва електроенергії.

«Ми раді, що це придбання позиціонує нас на ринку, який швидко розвивається, але менш циклічний і на якому ми маємо сильний контроль над технологіями та послугами. Ми також отримуємо доступ до нових, додаткових бізнес-моделей, – пояснив генеральний директор DEUTZ Dr. Себастьян С. Шульте. – Завдяки придбанню Blue Star Power Systems ми прискорюємо розширення нашої діяльності у сфері децентралізованого енергопостачання, куди ми входили в рамках нашої стратегії Dual+, і розширюємо бізнес-модель DEUTZ». Керівна рада DEUTZ з нетерпінням чекає можливості вітати команду Blue Star Power Systems».

Сьогодні компанія DEUTZ генерує дохід у розмірі майже 30 млн євро завдяки продуктам і послугам з дизель-генераторних установок , як і перше серійне замовлення на генераторні установки з водневими двигунами, які компанія DEUTZ нещодавно отримала від Китаю, очікуючи, що придбання Blue Star Power Systems принесе додатковий прибутковий прибуток у розмірі від $100 млн до понад $150 млн. Очікується, що в середньостроковій перспективі дохід у сегменті DEUTZ зросте приблизно до 500 млн євро. 

Збільшення попиту на генератори відбувається на тлі зростання глобального попиту на електроенергію, застарілої інфраструктури традиційної її генерації та розподілу та швидко зростаючої частки відновлюваних джерел енергії, яка піддається коливанням.

Очікується, що світовий ринок генераторних установок зросте до $34,5 млрд до 2030 року з темпом 5,9% на рік. 

Читайте також:USAID поставив дизельні генератори на елеватори українських агроекспортерів