Техніка

Doosan випускатиме компресори та генератори під брендом Bobcat

Doosan випускатиме компресори та генератори під брендом Bobcat

Doosan Group і провідний світовий бренд у сфері компактних машин, значно розширює продуктовий портфель свого бренду Bobcat компресорами, генераторами та навантажувачами.

Про це повідомляє пресслужба Doosan Group.

Зазначається, що Doosan Portable Power (DPP), провідний світовий виробник компресорної техніки, мобільних генераторів і освітлювальних веж, і Doosan Industrial Vehicle (DIV), постачальник перевіреного обладнання для транспортування матеріалів (таких як навантажувачі), тепер пропонуватимуть свою продукцію під Бренд Bobcat.

«Bobcat – культовий бренд, який відкрив епоху компактних машин. Тепер ми представляємо наш бренд у новій, ще більш впевненій формі, – сказав Скотт Парк, генеральний директор Doosan Bobcat. – Doosan Portable Power і Doosan Industrial Vehicle мають давні традиції розробки високоякісних продуктів. Включення цих перевірених брендів, раніше відомих як Doosan, у наше портфоліо Bobcat дозволяє нам ще більше розширювати ці лінійки продуктів».

Ребрендинг мобільного енергетичного обладнання та вилкових навантажувачів – двох ключових напрямків діяльності Bobcat – призначений для подальшого зміцнення загальної цінності бренду, визнання на ринку та обізнаності клієнтів про всі доступні продукти. Ця зміна уніфікує сприйняття бренду Bobcat і продуктів, які тепер доступні для більшої кількості клієнтів і в більшій кількості місць.

Продуктовий портфель бренду Bobcat за останні п’ять років був значно розширений. Протягом цього періоду компанія вивела на ринок більше машин, ніж раніше за всю попередню історію: машини для догляду за землею, включаючи компактні трактори, невеликі шарнірні навантажувачі, косарки або машини для догляду за газонами.

Читайте також: Компактні трактори Bobcat приїхали в Європу