Техніка

Deutz-Fahr презентує нові високопродуктивні трактори для роботи в саду

Deutz-Fahr
Трактор Deutz-Fahr серії 5

Компанія Deutz-Fahr розробила нове сімейство тракторів DF/DS/DV TTV серії 5, що вирізняються високою продуктивністю, універсальністю та ергономікою навіть у обмежених просторах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нові 3- і 4-циліндрові двигуни FARMotion 35 і 45, що використовуються в сімействі TTV 5-ї серії DF/DS/DV, стали ще потужнішими та економічнішими. Вони мають інноваційні технічні компоненти, такі як система упорскування Common Rail під високим тиском (до 2000 бар), форсунки з 7 отворами, вентилятор з електронним керуванням, повітряні фільтри PowerCore та функція OverBoost. Усе це дозволяє мінімізувати витрати пального за максимальної продуктивності. Крім безлічі нових технологічних рішень, реалізованих відповідно до стандартів викидів Stage V, всі двигуни цієї лінійки також розвивають більший крутний момент і вищу потужність. Зокрема, максимальна вихідна потужність топової моделі становить 116 к. с.

Сучасна трансмісія TTV плавно та без ривків передає потужність на колеса в будь-яких умовах і на будь-якій швидкості. Максимальна швидкість становить 40 км/год. Ергономічна консоль MaxCom пропонує сенсорне керування всіма основними функціями трактора. Також оператор може зберегти до 2 швидкостей вперед і 2 назад.

Нове сімейство DF/DS/DV TTV серії 5 доступне з широким вибором модульних і потужних гідравлічних систем.

У якості альтернативи традиційному мосту, що коливається, доступна адаптивна незалежна система підвіски переднього моста. Вона забезпечує оптимальне демпфування відповідно до швидкості автомобіля, кута повороту кермового колеса й кута нахилу, забезпечуючи комфорт і стійкість трактора, як у полі, так і на дорозі.

Deutz-Fahr

Виробник пропонує три версії кабіни з 4 стійками, що відрізняються шириною та конструкцією бризковика. Вони можуть бути оснащені системою фільтрації повітря для проведення захисних обробок урожаю без використання додаткових засобів індивідуального захисту.

Раніше ми повідомляли, Deutz виводить на ринок свій перший водневий двигун.