Техніка

Deutz-Fahr представляє чотири нових моделі тракторів

Трактор Deutz-Fahr

Компанія Deutz-Fahr розширює свій модельний ряд чотирма новими моделями тракторів: 6190 TTV, 6210 TTV, 6230 TTV і 6230 TTV HD.

Про це повідомляє agrartechnik.ch.

Зазначають, що на тракторах встановлено 6-циліндрові двигуни Deutz останнього покоління потужністю від 192 до 230 к. с. За словами виробника, оптимізований двигун забезпечує максимальний крутний момент до 970 Нм. З новою безступінчатою трансмісією TTV й гідравлічною системою CleanOil тривалість заміни моторного масла збільшена до 1000 год, а трансмісійного й гідравлічного масел – до 2000 год.

Фронтальна навіска трактора має вантажопідйомність 5450 кг, а задня – до 10 000 кг. Також можна встановити гідравлічні або автоматичні бічні стабілізатори.

Кабіна MaxiVision 2 отримала нові функції, такі як система кріплення для додаткових моніторів і сидіння з пневматичною підвіскою, яке можна повертати на 23°. За допомогою iMonitor3 водій може управляти всіма функціями машини. Крім того, інтерфейс буде простішим у використанні.

Трактори оснащені функцією TIM, що забезпечує двосторонній зв’язок між трактором і агрегатом. Пакет управління даними входить у стандартну комплектацію. Протягом першого року управління автопарком від SDF для дистанційної діагностики є безкоштовним.

Нагадаємо, Deutz-Fahr оновлює серію тракторів 5D Keyline.