Техніка

Цифрова платформа Agrility здійснює моніторинг вегетації культур

Цифрова платформа Agrility від компанії «Лімагрейн» дає змогу працювати з усіма культурами, спостерігати за змінами стану рослин у процесі вегетації, визначати найпроблемніші зони поля й на основі цих даних ухвалювати найбільш виважені агрономічні рішення, спрямовані на підвищення врожайності.

Про це повідомляє журнал The Ukrainian Farmer.

Для роботи в модулі VEGETATION насамперед слід обрати поле чи масив полів і приєднати їх до NDVI моніторингу, який визначатиме зони найкращого та гіршого розвитку поля. Менеджери компанії «Лімагрейн Україна» разом із представниками господарства створюють маршрути відповідно до зон неоднорідності й разом відвідують їх. Зробивши фото проблемних ділянок, користувач завантажує їх у додаток agrility.VEGETATION, після чого інформація завантажується в основну платформу.

Таким чином, менеджери «Лімагрейн Україна» та представники господарства мають історію поля протягом кількох сезонів, що дає їм змогу проаналізувати виконану роботу й уникати помилок у наступному сезоні. Цей модуль не потребує додаткового технічного оснащення й доступний господарствам із будь-яким земельним банком.

Раніше повідомлялося, цифрова платформа Agrility допомагає збільшити урожайність кукурудзи на 3-5%.