Техніка

Agrility створює карти-завдання, моніторить та прогнозує урожай

Agrility створює карти-завдання, моніторить та прогнозує урожай

Цифрова платформа Agrility від компанії «Лімагрейн» дає змогу впроваджувати елементи точного землеробства: створювати завдання для диференційованого висіву кукурудзи, стежити за вегетацією культур і визначити проблемні місця на полі, прогнозувати врожайність силосної та зернової кукурудзи. Таким чином платформа Agrility дає змогу фермерам оптимізувати свої витрати у вирощуванні кукурудзи й отримати більший прибуток.

Про це повідомляє журнал The Ukrainian Farmer.

«Комплексна web-платформа Agrility призначена для створення карт-завдань зі змінними нормами сівби, моніторингу стану вегетації культур і прогнозування врожайності кукурудзи, а також для прогнозування оптимальних дат збирання врожаю, саме силосної кукурудзи, – розповів на Міжнародному форумі агроінновацій «DIGITAL FARMING» спеціаліст із цифрових сервісів ТОВ «Лімагрейн Україна» Ігор Грабовий. –  Платформа містить чотири модулі — DENSITY (Густота), VEGETATION (Вегетація), YIELD (Врожай) та HARVEST (Збирання врожаю), за допомогою яких аграрій може отримувати актуальну інформацію про стан культури впродовж усього періоду вегетації».

Окрім того, на основі інформації з Agrility менеджери компанії «Лімагрейн Україна» надають рекомендації щодо технології вирощування кукурудзи для фермерів.

Читайте також: Цифрова платформа Agrility допомагає збільшити урожайність кукурудзи на 3-5%