Техніка

Corteva використовує мобільних роботів для пересування між рядами посівів

Робот Spot від компанії Boston Dynamics

Corteva Agriscience однією з перших в світі почала використовувати в сільському господарстві робота Spot від компанії Boston Dynamics для пересування між рядами посівів кукурудзи, соняшнику та інших культур. За допомогою цієї передової маневреної платформи компанія планує вивести сільськогосподарську робототехніку на новий рівень.

Про це повідомляє прес-служба Corteva Agriscience.

Corteva назвала свого робота Анатолій (скорочено «Енні») на честь анатолійських вівчарок – улюбленої породи собак засновника компанії Pioneer Генрі А. Уоллеса. Енні здатен тривалий час працювати на нерівних поверхнях за високих температур.

«Можливості Енні в галузі проксимального зондування і здатність виконувати певні дії на заданій ділянці або на окремо взятій рослині допоможуть нам перевірити точність процесів, – коментує керівник напрямку розробок насіннєвих продуктів Джеф Грем. – Використання робота, який може пересуватися між рядами засіяних полів і разом з тим здатен використовувати інструменти для збору даних або більш ефективно застосовувати препарат, має неймовірний потенціал».

Так, Spot-роботи автоматизують процеси зондування і польових перевірок, збирають безлімітну кількість даних і не мають обмежень у проведенні досліджень, роблячи їх більш безпечними, ефективними й передбачуваними.

Corteva також співпрацює з компанією Trimble, чиї рішенням допомагають здійснити перевірку концепції та інтеграції технологій точного GPS-управління платформою Spot робот. Спільно розроблене трьома компаніями рішення поєднує унікальну мобільність робота Spot з можливостями автономної навігації Trimble і новаторський підхід Corteva, що допомагає фермерам вирішувати найактуальніші проблеми сільського господарства.

Нагадаємо, чистий прибуток Corteva Agriscience збільшився на 8%.