Техніка

CLAAS пропонує новий двигун для телескопічних навантажувачів SCORPION

Телескопічний навантажувач CLAAS SCORPION обладнають високоефективним здвоєним двигуном. Надзвичайно компактний привід матиме довгий термін експлуатації, підвищену ефективність і низький рівень шуму.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Здвоєний двигун VARIPOWER 2, розроблений і виготовлений спеціально для CLAAS, замінить привід VARIPOWER в моделях SCORPION 741, 736, 635, 1033 і 732. Ходовий привід, вбудований в стандартну комплектацію цих моделей, складається з двох гідравлічних двигунів, що вже багато років успішно використовуються в кормозбиральних комбайнах CLAAS JAGUAR. Максимальний діапазон повороту обох двигунів становить 23°, а два приводи керуються загальним блоком регулювання.

Новий двигун для навантажувачів CLAAS SCORPION

Водій, як і раніше, одним натисканням великого пальця може вибрати три діапазону руху – від 0 до 15 км/год, від 0 до 30 км/год і від 0 до 40 км/год. Стандартна максимальна швидкість становить 40 км/год. Досягається вона на знижених обертах двигуна, що сприяє економії пального.

Завдяки простій, компактній конструкції та відсутності зубчастої передачі, навантажувач має велику вантажопідйомність і тривалий термін експлуатації. Новинкою є те, що масло постійно всмоктується з корпусу приводу потужною форсункою, тому втрати від розбризкування суттєво знижуються.

Опційно для всіх моделей SCORPION доступні дві камери CLAAS останнього покоління. Зображення передається на окремий дисплей у кабіні, а вбудований у корпус обігрівач камери запобігає запотіванню або замерзанню об’єктива.

Для ручного підрахунку циклів зарядки доступний новий чотиризначний лічильник, що встановлено поряд з джойстиком. Також новинкою є світлодіодний проблисковий маячок, скидання сигналу повороту й додаткові опції для шин. Доступ до задньої частини тепер можливий без інструментів.

Нагадаємо, CLAAS презентує нове покоління 4-роторних граблів.