Техніка

Claas оновив навантажувачі Scorpion

Claas оновив навантажувачі Scorpion

Компанія Claas оновила серію з 8 моделей телескопічних навантажувачів Scorpion вантажопідйомністю від 3200 кг до 6000 кг. Тепер вони комплектуються двигуном з нормами викидів Stage V.

Про це повідомляє Farm-connexion.

Оновлення дозволяє точніше виконувати всі делікатні операції складання піддонів, завантаження та розвантаження кормових тюків, маневрування у будівлях тощо.

Також покрашена поведінка машини на дорозі на виокій швидкості. Гальмування пропорційне та більш чутливе для водія.

Прогресивна гідравлічна система забезпечує більшу точність рухів. На моделях з невеликою базою гідравлічний потік 160 л/хв сприяє високій швидкості виконання рухів. Комбінування цих функцій дозволяє водієві виконувати 2-3 операції одночасно.

Навантажувачі Claas Scorpion 635, 732, 736 та 741 оснащені новою системою для перекидання/копання на шасі, що дозволяє збільшити кут копання на 5 градусів. Ця модифікація збільшує розривне зусилля машини, а також полегшує транспортування великогабаритних та рідких продуктів.

Для розвантаження нова функція струшування стріли доступна на моделях Claas Scorpion 960, 756 та 746. Вона дозволяє легко спорожняти ківш навітьвід липких матеріалів (важкий гній, заброджений або вологий силос).

Claas Scorpion оснащений амортизатором кінцевого вимикача на телескопічному важелі, завдяки чому знижується рівень шуму та підвищується комфорт оператора під час гідравлічних маніпуляцій.

Читайте також: Claas оновив серію телескопічних фронтальних навантажувачів Torion