Техніка
Головне:
Техніка

Claas і Bayer AG об’єднують свої платформи для обміну даними

Платформи Climate FieldView та Claas Telematics об’єднаються в одну мережу через Claas API для взаємного обміну даними.

Про це повідомляє Рrofi.de.

«Інформація про врожайність культур дуже корисна у планування підживлення, захисту рослин і побудові стратегії сівби. Для того, щоб у майбутньому надавати ці дані автоматично та за згодою фермера або підрядника, два портали Climate FieldView та Claas Telematics об’єднуються через Claas API (інтерфейс прикладного програмування). Це надає інформацію про машини між двома системами та відкритий доступ до аналізу даних під час їх автоматичної передачі», – йдеться в публікації.

Додаткова опція «Автоматична документація» в Claas Telematics забезпечує документацію конкретного поля, завдяки чому можна створити повний огляд кожної обробленої ділянки. На додаток до даних про машини й показники споживання можна документувати, наприклад, дані про врожайність і результати вимірювань, отримані за допомогою спеціальних датчиків.

«За допомогою такого обміну даних карти врожайності зернозбирального комбайна Claas можна використати у FieldView, щоб створити конкретні плани висіву або карти-завдання для внесення добрив на майбутній сезон. Фермери або підрядники можуть самостійно скасувати цю двосторонню передачу даних у будь-який час та деактивувати обмін даними», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, FieldView надає інформацію щодо всіх операцій на полі. Раніше повідомлялося, Claas збільшує гарантійний і сервісний пакети тракторів.

Журнали