Техніка
Головне:
Техніка

FieldView надає інформацію щодо всіх операцій на полі, - ПСП «Злагода»

FieldView

У господарстві «Злагода» користуються додатком FieldView та відзначають його зручність і ефективність. Платформа дозволяє здійснити повний моніторинг поля за тривалий час та відслідковувати стан поля й виконання певних операцій в режимі реального часу.

Про це AgroTimes розповів головний агроном ПСП «Злагода» Роман Печончик (Рівненська обл.).

«Уже три роки ми користуємось додатком FieldView. Там є всі цифрові дані наших полів: аналізи ґрунту, аналізи врожайності, препарати, які ми вносимо, та багато чого іншого. Наприклад, якщо це диференційоване внесення, то в додатку є карти-завдання для нього. Також з цією програмою ми можемо слідкувати за погодою, оскільки там є радар, що попереджає про опади», – зазначає головний агроном.

За його словами, додаток FieldView – це повна база даних по кожному полю. Крім того, знаходячисьна ділянці, в режимі реального часу можна бачити виконання на ній операцій.

«Також можна промоніторити попередні роки, подивитись, які культури росли на цьому полі, які добрива вносили, як сіяли. Це фактично база даних за всі роки господарювання по всіх операціях. До того ж можна навіть внести в цю програму ваших механізаторів, щоб контролювати їх роботу», – додає Роман Печончик.

Нагадаємо, FieldView ефективна у плануванні врожайності. Раніше повідомлялося, платформа FieldView пропонує автоматичне створення карт-завдань.

Журнали