Техніка

Бункер maxi plus дозволяє вносити різні продукти з різними витратами за один прохід

Компанія Kverneland розширила асортимент передніх бункерів за допомогою f-drill maxi plus. Сівалка f-drill maxi plus пропонує додаткову гнучкість, оскільки адаптується до всіх типів сільськогосподарських систем і готова до поєднання з різними знаряддями для роботи з різною робочою шириною.

Про це повідомляє пресслужба компанії-виробника.

Сівалка f-drill maxi plus дозволяє посів і внесення добрив за один прохід, а також комбіноване внесення насіння та супутніх культур. Агрегат разом із ротаційною бороною та сошником має оптимальну збалансованість ваги та виконує підготовку ложа та посів за один прохід.

Точність розміщення насіння та добрив є ключем до ефективного та сталого землеробства. Зменшення впливу на землю та навколишнє середовище за рахунок меншого обертання та руху ґрунту, а також забезпечення високої врожайності завдяки найточнішому розміщенню насіння та добрив було ключовим завданням для розробки посівної комбінації f-drill.

Бункер моделі maxi plus розділений у співвідношенні 60:40 і дозволяє дозувати та вносити два різні продукти з різними витратами за один прохід. За потреби оператор також може використовувати весь бункер для одного продукту, швидко знявши роздільну стінку, яка просто прикручується на місце. Бункер забезпечує повну гнучкість.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Kverneland представив розкидач середнього класу EXACTA CL.