Техніка

Бренд Caterpillar презентував зручну платформу для користувачів спецтехніки

Один із важливих критеріїв під час вибору техніки – доступність запчастин і сервісного обслуговування. Підтримуючи загальний тренд на цифровізацію, виробники спецтехніки намагаються створити зручніші сервіси для своїх партнерів і клієнтів. Так, компанія SEM, що належить корпорації Caterpillar, презентує свою розробку – платформу e-Service.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Система SEM e-Service – платформа з посібниками та каталогами запчастин для техніки SEM. Сервіс призначений для дилерів і власників техніки SEM.

На платформі SEM e-Service замовник може знайти каталог запчастин на свою машину, переглянути інструкцію щодо усунення тієї чи іншої несправності, сформувати замовлення на запасні частини та отримати іншу корисну інформацію.

«Щоб отримати доступ до платформи, необхідно звернутися до представника компанії «Цеппелін Україна», який допоможе створити обліковий запис у системі. Далі, за серійним номером, він відкриє інформацію про техніку SEM, якою ви володієте. Ви зможете переглядати каталоги запасних частин, інструкції та посібники з обслуговування техніки SEM. Для отримання доступу до інформації про іншу техніку SEM слід звернутися до дилера та пройти додаткову процедуру авторизації», – відзначають у публікації.

Функціонал SEM e-Service є інтуїтивно зрозумілим. Здійснювати пошук серед даних, розміщених на платформі, користувач може за моделлю машини, серійним номером або ключовими словами. Також є вибір типу документа.

Якщо мета – замовлення запасних частин, на платформі можна сформувати запит, в якому вже будуть правильні артикули та опис, після чого надіслати його до «Цеппелін Україна».

Інформацію можна переглядати як з комп’ютерів, так і з мобільних пристроїв. Таким чином, працювати з системою буде зручно й офісним співробітникам, і «польовим» працівникам, які хочуть в режимі онлайн, наприклад, перевірити налаштування машини.

Усі доступні конкретному користувачу книги можна завантажити у форматі pdf для їх перегляду без виходу в інтернет. Також можливий експорт даних до Excel.

Раніше ми повідомляли, «Цеппелін Україна» доставляє та обслуговує техніку Caterpillar.